Állások.biz

  • Kisebb betűméret
  • Alapértelmezett betűméret
  • Nagyobb betűméret
Curriculum Vitae... De hogyan?

Megtaláltuk a megfelelő állást, szeretnénk megpályázni, de nem tudjuk hogyan? Hogyan készítsünk önéletrajzot illetve kísérőlevelet? Töltse le honlapunk önéletrajz és motivációs levél mintáit, tekintse meg hasznos tippeinket, tanácsainkat.

Borász

Megtekintve 1622 alkalommal
Feladva 2010. 05. 28. - 16:49
Állás megnevezése Borász
Állás leírása Szekszárdi környéki borászatba borász szakembert keresünk.
Feladatok: a teljes borászati-szőlészeti folyamat koordinálása – önálló munkavégzés.
Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal hr.borasz2010@gmail.com címen lehet.
Állás típusa Teljes munkaidő
Munkavégzés helye Szekszárd
Jelentkezés feltételei Elvárások: felsőfokú végzettség, idegennyelvtudás, tapasztalat.
Cégadatok Tolna megye
Cég webhelye: http://
Kapcsolattartó E-mail: hr.borasz2010@gmail.com
Önéletrajz küldése ide hr.borasz2010@gmail.com

Ha Ön megpályázza ezt az állást, kérjük tüntesse fel, hogy az Állások.biz-en talált rá.