Állások.biz

  • Kisebb betűméret
  • Alapértelmezett betűméret
  • Nagyobb betűméret
Ossza meg!
Ossza meg!

Szeretné, hogy barátai, ismerősei is informálva legyenek a legfrissebb álláshirdetésekről? Ossza meg kedvenc állásait iWiW-en, facebook-on vagy twitter-en!

Borász

Megtekintve 1839 alkalommal
Feladva 2010. 05. 28. - 16:49
Állás megnevezése Borász
Állás leírása Szekszárdi környéki borászatba borász szakembert keresünk.
Feladatok: a teljes borászati-szőlészeti folyamat koordinálása – önálló munkavégzés.
Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal hr.borasz2010@gmail.com címen lehet.
Állás típusa Teljes munkaidő
Munkavégzés helye Szekszárd
Jelentkezés feltételei Elvárások: felsőfokú végzettség, idegennyelvtudás, tapasztalat.
Cégadatok Tolna megye
Cég webhelye: http://
Kapcsolattartó E-mail: hr.borasz2010@gmail.com
Önéletrajz küldése ide hr.borasz2010@gmail.com

Ha Ön megpályázza ezt az állást, kérjük tüntesse fel, hogy az Állások.biz-en talált rá.